NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-313 WT) |
skladem CEN
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar ANTON černá (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 952 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar BRODWAY deska - bílá mramor, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Obývací stěna
Halmar SNAP dub lefkas/ černá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Šířka (cm): | 175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUPERT ořech
2 - 3 týdny
4 318 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 120x60cm, MDF deska, dýha odstín dub, kovové nohy, broušený nerez. (CT-W1515 OAK)
skladem CEN
4 311 Kč
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S258 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, stříbrná látka, houpací mechanismus, polohování opěradla 90°-180°, 3D područky, polštáře z paměťové pěny (KA-F12 SIL2)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kancelářské křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 OLW)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 GREY)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, zelená ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GRN)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, šedá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Komoda
Forte ALICE ACSK321-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 121.00 |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 192 |
Konferenční stolek
Halmar PAFOS stolek černá mat/ černá mat
2 - 3 týdny
4 288 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Křeslo
Halmar ILARIO, černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 288 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Kov, Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 277 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar GREG rozkládací barva dub wotan/černá
2 - 3 týdny
4 267 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 124–168 |
Kancelářské křeslo
Halmar ROMANO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
