NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / černá (ABD-1210 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Sada 2 konferenčních stolů, MDF deska s dekorem divoký dub, černý kov. (CT-619 OAK) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2959 produktů
Křeslo
Halmar FELIPE béžová
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar JUKON krémová
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Křeslo
Halmar FODEN černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 389 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Přírodní ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub artisan, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - dub (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva pracovní deska kašmír, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Halmar SMART KR dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
4 348 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar WOOD stolek wotan/antracit (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 48 |
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - bílá, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - černá, nohy - bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Psací stůl
Halmar B54 psací stůl s nastavitelnou výškou, deska - bílý, nohy - bílý (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
Psací stůl
Halmar B54 psací stůl s nastavitelnou výškou, deska - černý, nohy - černý (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 kraft bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 127 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
