NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty chrom / bílá (ABD-1201 WT) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Konferenční stolek, 110x60x42 cm, deska MDF, dekor divoký dub, kov - černý mat (AHG-260 OAK) |
skladem CEN
|
3 411 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA šedá |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2959 produktů
Noční stolek
Halmar PAFOS bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 552 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 51 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 180 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Nástěnné zrcadlo
Halmar DOVER 80 zrcadlo [nástěnné koupelnové, stříbrný
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-2 180 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Křeslo
Halmar LIBERTO 3 křeslo bílá
2 - 3 týdny
4 521 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska černá, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 511 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Křeslo
Halmar SOFT 2o černá rám, jasně šedá
2 - 3 týdny
4 501 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Televizní komoda
Forte MAREDA MAQT121R-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 52.00 |
Konferenční stolek
Halmar NINA 5 konferenční stolek šedá/tmavě šedá (3 Karton)
2 - 3 týdny
4 470 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Sklo |
Konferenční stolek
Halmar PAXOS LAW-1 barva: kašmír - černá
2 - 3 týdny
4 430 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
