NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (ABD-1278 CR) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic (EP1246 WT) Němý sluha chrom / bílá (84444 WT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 3 |
|
Perdormire pro vaše batole Baby White, 70x140 cm |
ihned k expedici
|
3 190 Kč |
Celkem 2960 produktů
Manželská postel
Amara Beds AMIEN 180x200, buk masiv , barva: BK1
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Masiv |
Sedací souprava
Dodič SENATOR 030, trojsed fixní, látka: NEPAL 9517
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Olivová |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0169 (1031691101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 700 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SMART dub přírodní/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 609 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170-250 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 180x200 (1055870301) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 448 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56.8 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar BOLERO 160-250x90x78 cm dub přírodní černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 253 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FIESTA 200-280x100x77 cm dub přírodní černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
25 735 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200-280 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0169 (1031691901) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 704 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 512 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Vitrína masiv
Siudy Napoli 70, dubová 1040x400x1900cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MELTON 200-300x101x76 cm světlý ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
25 278 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200-300 |
Kredenc
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690411) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 217 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Kredenc
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690421) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 217 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Rohová sedací souprava
ARKOS Padi, pravá, látka: Riviera 95
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
24 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 933 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Kredenc
G+K Meble I-L WZ-0159 dub (1031596701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 933 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUCIANO rozkládací (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
24 282 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar LUCIANO pracovní deska: bílá mramor (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
24 282 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
