NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Halmar DARIA 240 korpus: antracit, přední barva: dub (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
7 457 Kč | |
| 3 |
|
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 759 Kč |
Celkem 2959 produktů
Rozkládací jídelní stůl
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-165 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 161 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - kašmír, nohy - přírodní
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Kašmír |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Konferenční stolky
Halmar FLAMINGO sestava, šedá mramor/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolky
Halmar FORMOSA sestava, bílá mramor / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Sestava dvou konferenčních stolků
Halmar FLAMINGO černá mramor bílá mramor černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Vitrína
Halmar LIMA W-1 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-2 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 95 cm |
Manželská postel
Halmar VERONICA 90 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Houpací křeslo
Halmar CASTRO béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Halmar CASTRO šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar WENANTY dub medový / morski
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 100 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 090 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
konferenční stolek
Halmar WOODY přírodní
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Dýha |
Televizní stolek
Halmar OVO beton tmavě/dub starý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 53 cm |
Televizní stolek
Halmar SIENA stolek RTV 150 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
