NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N133 NAT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva černý vysoký lesk, baleno v ochranné fólii (P-013 BK) |
skladem CEN
|
405 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK) |
skladem CEN
|
590 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar DARWIN cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF Béžový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 334 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 54.5 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PIXEL2 dub zlatá / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 324 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Televizní stolek
Halmar JUTA černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 314 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 55.5 |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Křeslo
Halmar ATLANTIS antracitová / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar MILANO 1S béžová tap. Castel 15
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar MILANO 1S - olivová tap. Castel 39
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Vitrína
Halmar SWING W-1 ořechová/černá, nohy: černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 263 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 263 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 75 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar QUAD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 232 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar ZENGA černá / dub zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Komoda
Halmar LOTTA 110 (4D) dub wotan/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 119 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO obdelník rozkládací 90-125/90 deska: dub, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90-125 |
Televizní stolek
Halmar SLIDE televizní stolek 200 K bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar BARRIL 130-170x80x72 cm dub artisan černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-170 |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Vitrína
Halmar NEST W-2 dub lefkas/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 192 |
konferenční stolek
Signal TIFFANY B zlatá/černá, 70cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
