NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 WT) |
skladem CEN
|
1 251 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva bílá matná (P-011 WT) |
skladem CEN
|
243 Kč |
Celkem 2959 produktů
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 476 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF zelený
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 456 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 54.5 |
Pohovka
Halmar ARMANDO pohovka tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 436 Kč
| Šířka (cm): | 177 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Moderní jídelní stůl
Halmar FLORIAN rozkládací deska - dub artisan, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-228 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FLORIAN rozkládací deska - bílá, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-228 |
Komoda
Halmar RANDOM KM-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, divoký dub, HT-F4316 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, old wood, HT-F4316 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, šedý dub, HT-F4316 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Křeslo
Halmar LIBERTO krémová / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 385 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 385 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Moderní jídelní stůl
Halmar BONELLO deska - šedá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 375 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Vitrína
Halmar NORD dub wotan/antracit
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 364 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 182 |
Kancelářské křeslo
Halmar EDERSON cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Komoda
Halmar LOTTA150 (2D3S) dub wotan/ černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 69 cm |
Křeslo
Halmar FRANCO křeslo béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar FRANCO křeslo šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
