NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Alpi SOHO 01 - látka B, Keila 9981 |
skladem
|
28 690 Kč | |
| 2 |
|
Halmar RELAX 2 šedá |
ihned k expedici
|
2 459 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
252 Kč |
Celkem 2960 produktů
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
30 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Vitrína
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150211) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
29 944 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Knihovna se zásuvkami
Katmandu Simona 180/90/40 dub olej (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
29 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 180 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Manželská postel
Dico AVANTGARDE 180x200/327-395-42-06-21 dub divolý
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
28 950 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Čalouněná postel
Alpi MOON SET 180x200 s matrací - šedá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Čalouněná postel
Serabed MOON SET 180x200, s matrací , SB37 - béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel
Serabed Hypersoft set 180x200 včetně matrace , látka : SB01
Doprava zdarma
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
Pohovka
LBO GRANDE 3FBA, látka LETTO 38
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
ARKOS Wena 3+1+1, látka: Diosa 16
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Šířka (cm): | 225 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Rohová sedací souprava s funkcí rozkladu a úložným prostorem
Alpi SOHO 01 - látka B, Keila 9981
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
28 690 Kč
| Šířka (cm): | 252.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Pohovka s rozkladem
Nabsul Peasta 2R, látka: Rober C/14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 600 Kč
| Šířka (cm): | 250.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Khaki |
Vitrína
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240201) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 413 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 179.2 cm |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0159 dub (1031591701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 056 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Vitrína
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 869 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Vitrína
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 869 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Televizní komoda
Katmandu Collodi 60/165/43,5 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
27 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, krémová / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
