NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, látka šedá (TAB-461 GREY2) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 936 Kč |
Celkem 2959 produktů
TV a relaxační křeslo
Autronic s manuálním ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage (TV-4092 LAN3)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 921 Kč
| Barva primární: | Lanýžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Televizní stolek
Halmar ABI černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 919 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 62 cm |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar AGUSTIN M s funkcí masáže béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar AGUSTIN M s funkcí masáže šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Manželská postel
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Jednolůžková postel s úložným prostorem
Halmar RUSSO 90 cm růžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
Komoda
Halmar CALI s lamelami C4 artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 868 Kč
| Barva: | Dub artisan |
| Výška (cm): | 85 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 868 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Komoda
Halmar ALMA 2D3S pískově béžová (kašmír) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 848 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 90 cm |
Konferenční stolek
Halmar MICHELLE bílá / dub zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
6 800 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Televizní stolek
Halmar GRANERO bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 787 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56.7 |
Vitrína
Halmar PAFOS vitrína černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 756 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 182 cm |
Televizní stolek
Halmar JUNGLE černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 746 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 59.5 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OLW)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, old wood, HT-F4321 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
