NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva tmavý sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-002 SON2) |
skladem CEN
|
414 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
297 Kč |
Celkem 2960 produktů
Relaxační křeslo
Halmar PULSAR s funkcí masáže černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Ton La Zitta, buk, barva C570, kluzák teflon
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 080 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Masiv |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-2 200 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 071 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar CHAVEZ černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 031 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Dřevěný rozkládací jídelní stůl
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 016 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H080 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 011 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Dřevěná jídelní židle
Ton Moon 323445/171, barva B114, Prince 177, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Signal HARPER zelené typ 238
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Signal NIXON VELVET šedý samet, kov, broušená ocel Bluvel 14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Kov, Látka |
| Typ: | Křeslo |
Rozkládací křeslo
Signal ARES šedá typ 158
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Televizní stolek
Halmar EVA bílá połisk/bílá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
Halmar EVA černá połisk/černá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 56 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x76 cm, MDF deska, 3D dekor dub san remo. (HT-W1578 SRE)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní stůl
Signal Poprad 80x80 medový/patyna
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
Jednolůžková postel
Vidovic Helena 90x200cm, materiál: dub přírodní + 90x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I8 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 960 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 122 cm |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I8 řemeslná bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 960 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 122 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
