NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar CAMBELL rozkládací, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 325 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Konferenční stolky
Halmar MERCURY 2 sestava, rám - stříbrná, sklo - bílá mramor
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 315 Kč
| Barva: | Bílá, chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERLIN rozkládací 160/220 cm, deska - ořechová, rám - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 264 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 130-180/80 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 214 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Křeslo
Halmar BARD šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 203 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Polohovací křeslo
Halmar BARD křeslo tmavě modrá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 203 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Šatní skříň
Halmar BULLET S-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Křeslo
Halmar DELGADO tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar DELGADO hořčicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar DELGADO šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar DELGADO růžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar PEDRO deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 142 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Manželská postel
Halmar ESTELLA 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 132 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Relaxační křeslo
Halmar PULSAR s funkcí masáže béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
