NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, bílý kov (81119 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON1) |
skladem CEN
|
198 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 180x200x30 |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2960 produktů
Relaxační křeslo
Halmar PULSAR 2 s funkcí masáže béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar JAMAL olivová (1p=1szt)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar JAMAL béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Elektrické rozkládací křeslo
Halmar SEMIR, zásuvka USB, tmavě zelená (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR 2 šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar SEMIR s funkcí elektrického polohování, popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Jednolůžková postel
Vidovic Helena 90x200cm, materiál: dub bělený + 90x200 cm rošt smrkový
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 490 Kč
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-1 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: antracit, přední barva: dub (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Hnědá |
Televizní stolek
Halmar ETNA stolek černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar FARO televizní stolek černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar BARI černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Šatní skříň
Halmar LOTTA 2D2S bílá/dub sonoma (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 417 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 190 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Dřevěná jídelní židle
DAN-FORM CRIB imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 390 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar VERONICA 160 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Křeslo
Halmar DELGADO námořnická
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar CALIBER bílá / dub san remo
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
