NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905 |
ihned k expedici
|
6 475 Kč | |
| 2 |
|
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Alpi SOHO 01 - látka B, Keila 9981 |
skladem
|
28 690 Kč |
Celkem 2943 produktů
Dřevěná komoda
G+K Meble III WZ-0424 dub (1034240501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
42 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Rohová sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy
Alpi LORIA SO1 - látka B, Harrison 9516
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
41 900 Kč
| Šířka (cm): | 271.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0583 140x200 (1055830101) (4 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 836 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031595801) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
40 092 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Pohovka s rozkladem
Morel Tuscullum II, 285x90 područky + rozklad, látka : Lincoln 01N/ plastik
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
37 900 Kč
| Šířka (cm): | 285 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Krémová |
Kredenc
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031595401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
37 251 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Sedací souprava
LBO Kenzo OBKL-2FR látka: Tauro 8204-Espresso
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 900 Kč
| Šířka (cm): | 243 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
36 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Televizní stolek
Katmandu Loft Tabacco 52/200/52 dub olej Tabacco ( karton*4)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 799 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 52 cm |
Sedací souprava s rozkladem
GMP OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Pohovka
EgoItaliano PACO - kůže Bull 6329, 156cm, cod: 0200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 000 Kč
| Materiál: | Kůže |
| Barva primární: | Hnědá |
Pohovka
LBO ANGEL 2,5 SF, látka : Pepper 10 Stone
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 900 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Televizní komoda
Karpiš Creativ 200x45x45 dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 687 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 45 cm |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 03 dub lak natur
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
35 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Kredenc
G+K Meble III WZ-0169 (1031690501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
35 413 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141.2 cm |
Komoda
Katmandu Loft Tabacco 90/121/45 dub olej Tabacco ( karton *4 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
34 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 010 115x150x45_dub,olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
32 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 150 cm |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Vitrína
Katmandu Collodi 2D, 140/85/37 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 740 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 140 cm |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
