NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / bílá (ABD-1210 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 3 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 292 Kč |
Celkem 2960 produktů
Závěsná police
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150911) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 276 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Křeslo
Halmar FREEDOM dub přírodní/šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 246 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031591301) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 207 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Pohovka s rozkladem
Halmar PAULINIO popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 164 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Věšák
Ton Fleur 711103/1030, barva B123
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 150 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 178 cm |
Šatní skříň
Halmar RANDOM S-1 dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Dvoumístná sedačka
Halmar MILANO 2S - béžová tap. Castel 15
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 103 Kč
| Šířka (cm): | 117 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedačka
Halmar MILANO 2S olivová tap. Castel 39
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 103 Kč
| Šířka (cm): | 117 |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
| Barva primární: | Olivová |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM GAIA imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
9 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk (ASB-4720 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 081 Kč
| Šířka (cm): | 185.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah tmavě šedá látka, nohy masiv buk (ASB-4720 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 081 Kč
| Šířka (cm): | 185.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Relexační křeslo
Halmar AMORE lenoška béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 073 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relexační křeslo
Halmar AMORE lenoška popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 073 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Dvoumístná sedačka
Halmar OSLO 2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 022 Kč
| Šířka (cm): | 128 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar EDWARD stůl rozkládací dub medový / bílá, nohy: dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-200 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
