NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / natural (82646 NAT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Televizní a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka, 2 motory 240V2 (TV-1171 GREY2) |
skladem CEN
|
13 041 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 090 Kč |
Celkem 2960 produktů
Relaxační křeslo
Halmar PEGAS béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška horčice
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 80x80x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F080 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 160-210/90 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 500 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110+40x75 cm, bílá 4 mm skleněná deska, MDF, bíly matný lak (HT-430 WT)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110-150 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat (HT-430 CAP)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110-150 |
Manželská postel
Halmar MATILDA 160 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 469 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VITORINO, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 378 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOZANO rozkládací, černá mramor / ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 347 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 140 - 200 |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: bílá mat, nohy: bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: dub wotan, nohy: dub wotan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: dub wotan, nohy: černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní stůl
Halmar CAPITAL 160-200 cm, dub zlatá / černá (2 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691501) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 297 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar LOPEZ kulatý, dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
