NÁBYTEK
Celkem 2959 produktů
Konferenční stolek
Halmar DUCAT S bílá mramor transparentní zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
742 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Odkládací stolek
Ambiance KO-NB1510570 Odkládací stolek kovový 66 cm bílá
skladem
725 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kov |
Odkládací stolek
Ambiance KO-NB1510560 Odkládací stolek kovový 66 cm krémová
skladem
725 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Věšák
Autronic Stojanový kovový věšák, chromovaný, výška 180 cm (80001-06B CR)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 182 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-225 OAK)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, 90x48x41 cm, MDF, dekor divoký dub, černý kov (CT-G1090 OAK)
skladem CEN
711 Kč
Konzolový stolek
Autronic Konzolový stolek s policí, 70x20x82 cm, dekor dikový dub (CT-G1082 OAK)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 82 cm |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, béžová, ABP-E1083 WT
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, hnědá, ABP-E1083 OLW
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
