NÁBYTEK
Celkem 2814 produktů
Věšák
Autronic Stojanový věšák, kovová konstrukce, černý matný lak, výška 187 cm, (83707-06 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 188 cm |
Konferenční stůl
Autronic Konferenční stůl, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3011 OAK)
skladem CEN
590 Kč
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, 90x48x41 cm, MDF, dekor divoký dub, černý kov (CT-G1090 OAK)
skladem CEN
590 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2 (CT-972 SIL2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl
Autronic 100x40cm, mdf, divoký dub, GD-504 OAK
skladem CEN
590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 100 cm |
Polštář Aloe Sense 50x70
Polštář Aloe Sense 50x70
ihned k expedici
590 Kč
| Typ: | Na spaní |
| Rozměr: | 50x70 |
| Tvar: | Obdélník |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK)
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Dvojháček
Kela KL-22748 ALESSIO nerez 18/10 černý 10,0x5,0x6,0cm
skladem
581 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 6 cm |
Dětská židle
Homestyling KO-DD1000530velr Velryba
skladem
565 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty s výklopnými rameny, černá barva, kov plast, chrom (84521 BK)
skladem CEN
550 Kč
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B016 NAT
skladem CEN
550 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište