NÁBYTEK
Celkem 2814 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 BG2)
skladem CEN
660 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 CRM2)
skladem CEN
660 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 LAN2)
skladem CEN
660 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
660 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO natur jersey s elastanem 100x200x40
ihned k expedici
650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Stojan na oblečení
Autronic Stojan na oblečení - kovová panna, barva bílá (UM0840)
skladem CEN
649 Kč
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty, černá barva, kov / plast, chrom, otočný 360° (ABD-1215 BK)
skladem CEN
621 Kč
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty s poličkou a odkladačem na boty, chrom / černá (ABD-1216 BK)
skladem CEN
621 Kč
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty s poličkou a odkladačem na boty, chrom / bílá (ABD-1216 WT)
skladem CEN
621 Kč
Němý sluha
Autronic Němý sluha, výška 110 cm, masiv kaučukovník, černé moření, kov černý (83213 BK)
skladem CEN
621 Kč
Regál
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5)
skladem CEN
620 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Regál
Autronic Regál 2 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-2)
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 78 cm |
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek pr.50x50 cm, deska dřevo, bílý mat. lak, kovové chromované nohy (80135-12 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Materiál desky: | Překližka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište