NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Odkládací stolek
Homestyling KO-A67100080 pr. 39 x 55 cm kov / dřevo
skladem
868 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál desky: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO růžová
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Regál
Autronic Servírovací stolerk / regál na kolečkách s úložnými košíky, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-043)
skladem CEN
850 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 76 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-313 OAK)
skladem CEN
850 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 93 cm |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X71000650 Odkládací stolek kovový 45 cm
skladem
845 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál desky: | Kov |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Regál
Halmar REG10 přírodní / šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 83 cm |
Konferenční stolek
Halmar TRAFICA přírodní/černá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
