NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 námořnická velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Barová židle
Halmar H1 černá
2 - 3 týdny
925 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Chránič matrace
Klinmam Tencel Baby, 70x140 cm
ihned k expedici
919 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 70x140 |
| Materiál: | Bavlna |
Regál
Halmar NARVIK REG1 bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG1 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Kancelářská židle
Autronic potah modrá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BLUE)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černý kov (DCL-964 RED2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B027 NAT
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 74 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
