NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K514 bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 jasně modrá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Světle modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 pomerančová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Pomerančová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 bílá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Konferenční stolek
Halmar DUCAT bílá mramor transparentní zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Regál
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 100 cm |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N133 NAT)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 149 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-512 OLW)
skladem CEN
981 Kč
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
