NÁBYTEK
Celkem 2794 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (DCL-438 BR2)
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
880 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
880 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Odkládací stolek
Homestyling KO-A67100080 pr. 39 x 55 cm kov / dřevo
skladem
862 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál desky: | Dřevo |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO růžová
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X71000650 Odkládací stolek kovový 45 cm
skladem
845 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál desky: | Kov |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Odkládací stolek
Homestyling KO-HX9200430 Kulatý odkládací stolek z akátového dřeva 40 x 48 cm
skladem
827 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Materiál desky: | Dřevo |
Regál
Halmar REG10 přírodní / šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 83 cm |
Konferenční stolek
Halmar TRAFICA přírodní/černá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GREY3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-973 YEL4
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište