NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar LUXOR tmavě hnědá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, černá manšestrová látka (TAB-472 BK6) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K530 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Polštář z paměťové pěny
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 078 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 LAN2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník / taburet
Autronic Botník / taburet, police, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1012 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Výška (cm): | 45 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Prostěradlo
Matějovský světle šedé jersey s elastanem 180x200x40
skladem
1 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Jersey s elastanem |
Ložní povlečení
Matějovský GOLD bavlna deluxe 140/200+70/90
skladem
1 069 Kč
| Barva: | Tmavě šedá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 béžová
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar ACUNA S deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
