NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY) |
skladem CEN
|
3 411 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BUK) |
ihned k expedici
|
414 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton) |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 3 police
skladem
1 090 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Barová židle
Autronic Židle barová, červená látka, černá podnož (AUB-1068 RED2)
skladem CEN
1 090 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2)
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K1062 GREY
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-K1062 BLUE
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Páková vodovodní baterie
Pyramis FLESSI NEO BLACK EDITION 090919736 (090919738)
ihned k expedici
1 090 Kč
Moderní jídelní židle
Halmar K478 černá - bílá
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Regál
Halmar NARVIK REG2 bílá / dub sonoma
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 židle bílá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Regál
Halmar NARVIK REG2 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlý popel
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlá růžová
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Konferenční stolek
Halmar LEILA konferenční stolek, přírodní bílý
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar LEILA konferenční stolek, přírodní černý
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
