NÁBYTEK
Celkem 2794 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K514 bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 jasně modrá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Světle modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N133 NAT)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 149 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-313 OAK)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 93 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-512 OLW)
skladem CEN
981 Kč
Pracovní stůl
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-512 OAK)
skladem CEN
981 Kč
Botník
Autronic Botník, 1 police, černý matný lak (83168-42 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Výška (cm): | 47 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K309 tmavě šedá
2 - 3 týdny
965 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K309 jasně béžová
2 - 3 týdny
965 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K209 šedá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 židle béžová velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište