NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 909 Kč | |
| 2 |
|
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 379 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AMORINITO XL jasně růžová / zlatá |
2 - 3 týdny
|
6 015 Kč |
Celkem 2960 produktů
Regál
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (DCL-438 LAN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černé kovové nohy (DCL-438 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (DCL-438 BR2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Autronic Židle barová, cappuccino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 CAP2)
skladem CEN
1 161 Kč
Barová židle
Autronic Židle barová, bílá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 WT2)
skladem CEN
1 161 Kč
Barová židle
Autronic Židle barová, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-170 OLW)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor divoký dub, MDF, černý lak (GD-170 OAK)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek 39x28cm, mdf, bělený dub, ANT-E1081 BUK
skladem CEN
1 161 Kč
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-314 OLW
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, CT-V4081 BK4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, sametová látka, CT-V4081 GRN4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, sametová látka, CT-V4081 CAP4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Halmar DINGO šedá-černá
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Černá/Šedá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar DINGO růžová
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Růžová |
Konferenční stolek
Halmar GINA přírodní skořicová
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva: | Skořicová |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
