NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, černá barva, kov / plast, chrom (ABD-1212 BK) |
skladem CEN
|
315 Kč | |
| 2 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AGUSTIN 2 šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 370 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 241 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 hořčicová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik hořčicová
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 židle plastik bílá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Polička
Halmar MERCI polička černý artisan
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Konferenční stolek
casarr RUMA sapphire
Poslední kus
skladem
1 200 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva bílá
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | tmavý ořech |
| Materiál desky: | Lamino |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001530 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | hořčice |
| Materiál desky: | Kov |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001430 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (DCL-193 BLUE2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, set 2 ks, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (CT-X7123 OAK)
skladem CEN
1 190 Kč
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor dub sonoma, kov - černý matný lak (ABO-W2124 SON)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Komoda
Autronic Komoda s 5 zásuvkami, 103x30x56 (AUK-W2103 BK)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 56 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-S3015 GREY
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
