NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Polštář Aloe Sense 50x70 |
skladem
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OAK) |
skladem CEN
|
6 741 Kč |
Celkem 2960 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar TIMMY tyrkysová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, tyrkysová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Tyrkysová |
Konferenční stolek
Halmar BORNA S konferenční stolek deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-1 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 LAN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Odkládací stolky
Autronic Set 2 ks odkládacích stolků, MDF, dekor divoký dub, kov, černý lak (AF-076 OAK)
skladem CEN
1 251 Kč
Botník / taburet
Autronic Botník / taburet, police, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1016 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Botník
Autronic Botník, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1014 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Set odkládacích stolků
Autronic Set 2 ks odkládacích stolků, MDF, dekor divoký dub, kov, černý lak (AF-076 OLW)
skladem CEN
1 251 Kč
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1016 ELM (ABO-G1016 ELM)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, přírodní, ABO-G1016 OAK (ABO-G1016 OAK)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, bílá, ABO-G1016 WT (ABO-G1016 WT)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Regál na hračky
Autronic mdf, vícebarevná, AUR-E1033 WT
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 60 cm |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Povlečení
Matějovský LIBERTINE 140x200+70x90 krep deluxe
skladem
1 250 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Konferenční stolek
Halmar ACUNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 250 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
