NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90 |
ihned k expedici
|
890 Kč | |
| 2 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K224 cappuccino
2 - 3 týdny
1 483 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Konferenční stolky
Halmar FATIMA konferenční stolky sestava, černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolky
Halmar FATIMA sestava, bílá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar FATIMA sestava konferenčních stolků, bílý mramor černý
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar KAMALA S konferenční stolek, přírodní černý
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Halmar K584 béžová kašmír
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub sonoma
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub wotan
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní židle
Halmar K314 nohy - černá, čalounění - námořnická
2 - 3 týdny
1 443 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K510 hořčicová
Poslední kus
ihned k expedici
1 443 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (HC-465 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (HC-465 YEL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, nohy černý kov (HC-465 GRN2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (HC-462 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (HC-462 BG2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
