NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva šedý vysoký lesk, baleno v ochranné fólii (P-013 GREY) |
skladem CEN
|
405 Kč | |
| 3 |
|
Signal TWIN dub artisan/černá |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 95 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 78x77x50 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1192 WT)
skladem CEN
1 521 Kč
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY)
skladem CEN
1 521 Kč
| Materiál: | Síťovina |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 CAP2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 GREY2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B044 NAT
Poslední kus
skladem CEN
1 521 Kč
| Výška (cm): | 60 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 šedá
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská kancelářská židle
Halmar GOL zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 černá / šedá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 přírodní / černá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet černá/chrom/skořice Bluvel 4215
Poslední kus
ihned k expedici
1 500 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic s podhlavníkem z ekokůže, potah černá látka MESH a šedá síťovina MESH (KA-E305 GREY)
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-K2006 GREY
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Knihovna
Forte Mauro MXXR411-D41F ,38x142x33cm, barva dub pískový, 1*karton
skladem
1 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 141 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
