NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 868 Kč | |
| 2 |
|
Halmar PACHO sestava, šedá |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 663 Kč |
Celkem 2959 produktů
Dřevěná jídelní židle
Halmar BARKLEY bílá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K589 popelavá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar PAWEŁ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH zelená / černá, plyn.píst (KA-B047 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, fialová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PUR)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, zelená síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Set odkládacích stolků
Autronic Set 3 ks odkládacích stolků, MDF, dekor staré dřevo, kov, černý lak (AF-3003 OLW)
skladem CEN
1 521 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 BK2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
