NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
G21 Malea black, koženková, prošívaná |
skladem
|
1 590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic TV a relaxační křeslo, manuální polohování, potah hnědá látka v dekoru vintage kůže (TV-4086 BR) |
skladem CEN
|
6 291 Kč | |
| 3 |
|
Matějovský GOLD bavlna deluxe 140/200+70/90 |
skladem
|
1 069 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 80x80x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-316 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 GREY2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska šedý mramor, černé kovové nohy (HT-398M GREY)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska bílý mramor, černé kovové nohy (HT-398M WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Konferenční stolky
Halmar MENTONA 2, sestava dub zlatá/černá (2 karton)
2 - 3 týdny
1 585 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Barová židle
Halmar H15 černá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K360 hořčicová
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně šedá / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně růžová / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 černá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 grafitová
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
