NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-009 WT2) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl pracovní, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-504 OLW) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Forte TOBAGO CFTT5024-U72 terractta (1*Karton) |
skladem
|
2 390 Kč |
Celkem 2959 produktů
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Barová židle
Halmar H86 bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Buk |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA sestava, mramor / stříbrná
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA sestava, mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA konferenční stolky sestava, černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Černá, žlutá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Aletra koženková, prošívaná white
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Bílá |
| Barva kostry: | Chrom |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 5 polic
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 120 cm |
Kancelářská židle
Autronic zelená látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 GRN3)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva: | Zelená |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 140x80, MDF, bílá matná deska, kovové nohy v barvě dubu. (HT-W1214 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
