NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá |
skladem
|
1 590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle - krémová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 CRM3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OSLO 3S tmavě šedá |
2 - 3 týdny
|
12 101 Kč |
Celkem 2959 produktů
Křeslo
Halmar FELIPE béžová
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar JUKON krémová
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar JUKON popelavá
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic šedá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Křeslo
Halmar TYRION tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar TYRION námořnická
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar TYRION hořčicová
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar TYRION křeslo černá
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar TYRION skořicová
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Závěsný noční stolek
G+K Meble BE-0587 (105587000) (1 karton)
skladem
4 413 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 15.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-krémová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Křeslo
Halmar MERRY křeslo, krémová
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar PAXOS LAW-1 barva: kašmír - černá
2 - 3 týdny
4 430 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
