NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K410 šedá velvet |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA béžová |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2954 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar HAMLET černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar AMBROSIO kulatý, deska - sklo, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MILTON sestava + 4 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Konferenční stolek
Halmar ALESSIA béžová mramor černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle béžová
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - černý (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční, deska slinutá keramika 120x60, bílý mramor, nohy šedý kov (AHG-284 WT)
skladem CEN
3 861 Kč
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Moderní jídelní stůl
Halmar TOLIO travertin, kašmír (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 861 Kč
| Barva desky: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 90.00 |
| Materiál desky: | Kámen |
Obývací stěna
Autronic Obývací stěna 300x59x210 cm, barva noce (9HQ08)
skladem CEN
3 890 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 300 cm |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Konferenční stolky
Signal RODOS bílá průměr 50/70
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kov |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
