NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CARMEN přírodní / černá |
2 - 3 týdny
|
2 662 Kč |
Celkem 2954 produktů
Taburet s úložným prostorem
Halmar FICARIA taburet s úložným prostorem krémový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 739 Kč
Konferenční stolek
Halmar ITAKA sestava konferenčních stolků, popelavá mramor grafit
2 - 3 týdny
3 739 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 759 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 106 |
Kancelářské křeslo
Halmar DEFENDER černo-červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 780 Kč
| Barva: | Černá/červená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar ALVIN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar STEVEN černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Noční stolek
Serabed ARIA , látka: SB 37- béžová
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 55 cm |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Televizní komoda
Forte GALACTIQUE CNF2T121-M845 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 |
Komoda
Forte Milles TEFK321-Q275 ,104x125x42, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 124.8 cm |
Televizní stolek
Jurek Meble Mia 6 dub/černá 150/50/41cm
skladem
3 800 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 cm |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Televizní stolek
Halmar INDIANAPOLIS I9 tmavý popel
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 53.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
