NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Signal PRIAM B (malý) skleněný 58x49x38cm |
ihned k expedici
|
2 400 Kč | |
| 2 |
|
Halmar FORMOSA sestava, bílá mramor / černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 131 Kč | |
| 3 |
|
Autronic modrá, sametová látka, AK-303 BLUE2 |
skladem CEN
|
2 890 Kč |
Celkem 2954 produktů
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, černá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 3 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8325 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 590 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, modrá AK-315 BLUE2 (AK-315 BLUE2)
skladem CEN
3 590 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, béžová AK-315 BGE2 (AK-315 BGE2)
skladem CEN
3 590 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Signal Clover Brego černá podnož/šedá 07
Poslední kus
ihned k expedici
3 590 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stůl
Autronic konferenční stůl, 110x70x45 cm, MDF deska, 3D dekor divoký dub, kov, černý lak (AHG-861 OAK)
skladem CEN
3 591 Kč
Křeslo
Autronic Křeslo, potah zelená manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 GRN2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah šedá manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční, 120x60x55 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, police, černý lak (CT-F4212 GREY)
skladem CEN
3 591 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2 (DCH-D1330 BK2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová manšestrová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1332 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Houpací křeslo
Halmar VASCO béžová
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Halmar VASCO hořčicová
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Halmar VASCO šedá
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
