NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 BLUE) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 2 |
|
Signal MANTA 2v1 tvrzené sklo s mramorovým efektem, nohy kov černý |
ihned k expedici
|
3 290 Kč | |
| 3 |
|
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton) |
skladem
|
3 990 Kč |
Celkem 2954 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek, 110x60x42 cm, deska MDF, dekor divoký dub, kov - černý mat (AHG-260 OAK)
skladem CEN
3 411 Kč
Křeslo
Autronic Křeslo, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín (AK-321 SIL2)
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-321 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Autronic ušák, vícebarevná, látka, AK-305B PW2
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Šatní skříň
Halmar SAMBA REG3 skříň bílá/černá lesk
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška (cm): | 114 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar BASSO dub přírodní potah: CREMONA 14 (béžová)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar BROOKLYN dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
3 444 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konzolový stolek
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm
Poslední kus
skladem
3 450 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Křeslo
Halmar GATTO šedá
2 - 3 týdny
3 465 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Konferenční stolky
Halmar GARMINA sestava dub zlatá / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 485 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek 120x60cm, lamino, šedý dub, CT-R5212 GREY
skladem CEN
3 490 Kč
Konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek 120x60cm, lamino, buk, CT-R5212 OAK
skladem CEN
3 490 Kč
Vitrína
Forte GALACTIQUE CNF2R711R-M845 dub / písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 181 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
