NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar RELAX 2 šedá |
ihned k expedici
|
2 459 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (ABD-1278 CR) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 2943 produktů
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 174 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-04A WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 BK)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830seda Regál koupelnový závěsný s přísavkami šedý
skladem
295 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830bezo Regál koupelnový závěsný s přísavkami béžový
skladem
295 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830cern Regál koupelnový závěsný s přísavkami béžový
skladem
295 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL))
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK)
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva dub. Baleno v ochranné fólii. (P-005 DUB)
skladem CEN
297 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Plastový regál
Homestyling KO-009000030 3patrový rohový 71 cm bílá
skladem
300 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 71 cm |
Polička
Autronic bambus, přírodní, AUK-E1016 NAT
skladem CEN
306 Kč
| Barva: | Bambus |
| Hloubka (cm): | 24.5 cm |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540pisk 45 x 45 cm písková
skladem
315 Kč
| Typ: | Dekorační |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820tmav 45 x 45 cm tmavě šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540zele 45 x 45 cm zelená
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820svet 45 x 45 cm světle šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810seda 45 x 45 cm šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540tera 45 x 45 cm teracota
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Taburet
Autronic Taburet s úložným prostorem, zelená manšestrová látka (TAB-471 GRN6)
skladem CEN
315 Kč
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
