NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílý plast/chrom (ABD-1213 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K373 béžová |
ihned k expedici
|
1 646 Kč |
Celkem 2960 produktů
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedý mesh, černý plast, chromový kříž (KA-L103 GREY)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK)
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 81 cm |
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek 40x40cm, mdf, bělený dub, AKF-E1015 CRM
Poslední kus
skladem CEN
891 Kč
Regál
Halmar NARVIK REG1 bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG1 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Chránič matrace
Klinmam Tencel Baby, 70x140 cm
ihned k expedici
919 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 70x140 |
| Materiál: | Bavlna |
Barová židle
Halmar H1 černá
2 - 3 týdny
925 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 námořnická velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
