NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-06 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-06 WAL) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno v ochranné fólii (P-013 SON2) |
skladem CEN
|
333 Kč |
Celkem 2960 produktů
Ložní povlečení
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Konferenční stolky
Autronic Sada 3 konferenčních stolů, MDF deska, dekor ořech, černý kov (AF-3008 WAL)
skladem CEN
890 Kč
Konferenční stolky
Autronic Sada 3 konferenčních stolů, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3008 OAK)
skladem CEN
890 Kč
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 6 polic, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N134 NAT)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 140 cm |
Kancelářská židle
Autronic potah modrá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BLUE)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic potah růžová látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 PINK)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černý kov (DCL-964 RED2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B027 NAT
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 74 cm |
Regál
Autronic kov, černá, AUR-G2120 BK
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 180 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
