NÁBYTEK
Celkem 2959 produktů
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 220 bílá (8 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 714 Kč
| Šířka (cm): | 220 |
| Barva: | Bílá |
Křeslo
Halmar LUXOR bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LUXOR tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LUXOR černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LUXOR zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Vítrína
Halmar VERA vitrína 110 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 765 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Vítrína
Halmar VERA vitrína 110 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 765 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 160 cm |
Kuchyňská linka
Halmar TAMARA 240 korpus: carbon wood, přední barva: šedá mramor / černá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 775 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Šedá |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HORUS stůl (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 877 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 126-206 |
Dřevěná jídelní židle
Ton Leaf 311437/110, dub, barva Natural, olej, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 880 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 961 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Šatní skříň
ARKOS German 200 - bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Pohovka
ARKOS KLARA, látka: Neve 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Sedačka
Halmar OSLO 3S tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 101 Kč
| Šířka (cm): | 180.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Sedačka
Halmar MILANO 3S - béžová tap. Castel 15
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 131 Kč
| Šířka (cm): | 175 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Křeslo
Halmar MILANO 3S - olivová tap. Castel 39
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 131 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
| Typ: | Sedačka |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX stůl rozkládací, deska - šedá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
