NÁBYTEK
Celkem 2959 produktů
Manželská postel
Halmar LEVANTER 160 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 044 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar MADERA 160 krémová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 095 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar CASSIDY šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 176 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Látka |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 180 cm s krbem dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 196 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE postel se šuplíky šedá velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
Kuchyňská linka
Halmar VIVIAN 240 korpus: kašmír, dekor: kašmír (10 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 359 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Kašmír |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 360 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní stůl
Halmar ASPEN bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 369 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, pomoc při vstávání, potah lanýžová látka, 2 motory (TV-7072 LAN2)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka vintage, TV-Q8668 GREY3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8668 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Křeslo
GMP RETIRO 10 B- Keila 9516
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 500 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-K 180 cm s krbem, kašmír/ořech/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 511 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Konferenční stolek
Halmar SEVILLA deska: dub, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 521 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Halmar ABI komoda kašmír mat/ kašmír mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 521 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 88 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar ETHAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 582 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová šedá látka (ASB-4170 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 601 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Atlas CT-90, dub, olej natur, podnoží RAL černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
