NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 514 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KONAMI deska - černá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 524 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 140x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Matrace
Klinmam Comfort Lanoline 90x200x21cm
Doprava zdarma
skladem
8 584 Kč
| Výška: | 21 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Televizní stolek
Halmar QIU 200 černá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 606 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 57 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 631 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo skořicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORETTI rozkládací deska - dub zlatá / šedá, nohy - antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 687 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118 - 148 |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 727 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRET barva deska - bílá mat, nohy - dub lefkas (90-190x80x75 cm)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 778 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar ANNABEL 160 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Manželská postel
MW NEX 140x200 dřevo buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Vitrína
Forte Pontypool PNTV512-Q214 119,3/156,2/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 156.00 |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 kašmír 150/45/41cm
Doprava zdarma
skladem
8 798 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 45.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
