NÁBYTEK
Celkem 2777 produktů
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 160-210/90 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 500 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Relaxační křeslo
Halmar PEGAS béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška mátová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Mátová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška horčice
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar PADVA 160cm šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Moderní jídelní stůl
Halmar CALDO ořech (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 723 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Postel s úložnými šuplíky
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar SOLOMO béžová / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Masiv |
Čalouněná postel
Halmar ALOHA lůžko ze zásuvkami béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033151011) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište