NÁBYTEK
Celkem 2777 produktů
Pohovka
Halmar PAULINIO rozkládací, béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 134 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Pohovka s rozkladem
Halmar PAULINIO popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 164 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691501) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 197 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Křeslo
Halmar FREEDOM dub přírodní/šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 246 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel
Halmar PADVA 140cm lůžko s úložným prostorem popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 266 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Závěsná police
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150911) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 276 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar LOPEZ kulatý, dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: bílá mat, nohy: bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: dub wotan, nohy: dub wotan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: dub wotan, nohy: černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní stůl
Halmar CAPITAL 160-200 cm, dub zlatá / černá (2 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOZANO rozkládací, černá mramor / ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 347 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 140 - 200 |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VITORINO, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 378 Kč
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Halmar MATILDA 160 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 469 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, šedý dub, HT-R5624 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište