NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar CHICO V18 |
2 - 3 týdny
|
579 Kč | |
| 2 |
|
Halmar SERGIO XL antracit / d.wotan (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 588 Kč | |
| 3 |
|
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5) |
skladem
|
13 490 Kč |
Celkem 2960 produktů
Komoda
Halmar REJA KOM2D bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Relaxační křeslo
Halmar HERMES popelavá (tkanina MARKOS 14-#22)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: dub, přední barva: antracit (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 894 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Antracitová |
Regál
Halmar PAFOS regál černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 955 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Křeslo
Signal GISELLE růžová typ 236 / syntetická kůže béžová typ 237
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1818 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Polohovací křeslo
Signal ZEUS barva šedý typ:158
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářská židle
Emagra MILA/ R6B - Terra72NW černá mat
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 990 Kč
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello 50/96/95 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní stůl
Halmar PASCAL bílá - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar JOSEPH rozkládací bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 150 - 190 |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
