NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar SERGIO XL antracit / d.wotan (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 588 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 3 |
|
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5) |
skladem
|
13 490 Kč |
Celkem 2960 produktů
Křeslo
Halmar JAMAL olivová (1p=1szt)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar JAMAL béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kuchyňská linka
Halmar MARIJA 200 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá lesk (7 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 529 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Barva: | Bílá |
Regál
Halmar PAFOS bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 549 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Vitrína
Halmar JUTA 2D černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 559 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 190 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar ONDA 2D černá/artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 600 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: bílá, nohy: bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: dub, nohy: dub (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 650 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Bílá |
Komoda
Halmar REJA KOM4S bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 104 cm |
Manželská postel
Halmar FRANCESCA 160 jasně šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 661 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Křeslo
Halmar KARIM béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 691 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar KARIM šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 691 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM ROVER imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 750 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar SAMARA 2 160 tkanina šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 783 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Matrace
HG Style PURE FOAM 22/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Výška: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Jurek Meble Ademo 3 kašmír 150/92/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 800 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 92 |
Moderní jídelní židle
Spinvalis HELSINKI DUB LAK Leather look 4 hnědá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 800 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA 140 popelavá (4 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 833 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
