NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, černá mesh, plastový kříž (KA-W022 BK) |
skladem CEN
|
1 701 Kč | |
| 2 |
|
Halmar CHICO V18 |
2 - 3 týdny
|
579 Kč | |
| 3 |
|
Halmar SERGIO XL antracit / d.wotan (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 588 Kč |
Celkem 2959 produktů
Závěsná police
G+K Meble I WZ-0169 (1031691301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
6 552 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Šatní skříň
Halmar ASENSIO S-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 584 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 185 |
Barová židle
Ton Rioja 371369/423, dub, barva B39, olej, kluzák-bílý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
| Barva kostry: | Dub |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERLIN rozkládací 140-180 cm, deska - ořechová, rám - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, tmavě zelená (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, hořčicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, skořicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Halmar NORD stolek dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 624 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83 cm |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Relaxační křeslo
Halmar MARONI béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 645 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar MARONI popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 645 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Televizní stolek
Halmar ISLA RTV 200 béžový mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 685 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 60 cm |
Vitrína
Jurek Meble Alsy 4 antracit/ béžová 83/155/43cm
Doprava zdarma
skladem
6 700 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 155 cm |
Komoda
Halmar SWING KM-2 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 726 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 102 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OAK)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OLW)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, divoký dub, HT-F4321 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, old wood, HT-F4321 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, šedý dub, HT-F4321 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
