NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Polštář Aloe Sense 50x70
Polštář Aloe Sense 50x70
skladem
590 Kč
| Typ: | Na spaní |
| Rozměr: | 50x70 |
| Tvar: | Obdélník |
Regál
Autronic Regál 2 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-2)
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 78 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek pr.50x50 cm, deska dřevo, bílý mat. lak, kovové chromované nohy (80135-12 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Materiál desky: | Překližka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá koženka, šedý kov (DCL-377 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá koženka, šedý kov (DCL-377 GREY)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černá kovová podnož (DCL-1031 RED2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 CRM2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl
Autronic Stůl pracovní, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-504 OLW)
skladem CEN
590 Kč
Pracovní stůl
Autronic 100x40cm, mdf, divoký dub, GD-504 OAK
skladem CEN
590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 100 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-225 OLW)
skladem CEN
620 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
